Tag Archive Şehirler Arası Nakliyat Firması

Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat firmaları arsında en güvenli Şehirler Arası Taşımacılık hizmetini sunan şirketimiz kaskolu Şehirler arası nakliye hizmetini profesyonel Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat ekibi ile yapmaktadır. İstanbul’dan Ankara İzmir Adana Bursa ve Mersin’e Şehirler arası taşıma seferlerimiz mevcuttur.

 

Profesyonel Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Şehirlerarası Nakliyat hizmeti şehiriçi taşımacılığa göre biraz daha riskli ve özen gösterilmesi gereken taşımacılık hizmetlerinden biridir. Nakliye ve Taşımacılık sektöründe profesyonel nakliyat firmaları ile çalışmak büyük ayrıcalıktır. Eşyalarınızı teslim edeceğiniz, güvenebileceğiniz, kaliteli taşıma hizmeti sunan, eşyalarınıza zarar vermeyecek, olası zararlarınızı karşılayacak vb gibi beklentileri çoğaltmak mümkün. Bu tarz kriterleri yerine getirecek İstanbul’da şehirleraraı nakliyat firması bulmak çok zor. İmamoğlu Nakliyat firmamız yılların verdiği tecrübe ve birikim ile güvenli eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Her geçen gün referans müşterilerimizin sayısını da arttırıyoruz. Eşyaların güvenliği için bütün resmi prosedürleri yerine getiriyoruz. Bunların dışında da tüm tedbirlerimizi alarak nakliyat çalışmalarımıza başlıyoruz.

 

İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Şehirler arası evden eve nakliyat alanında yaptığımız başarılı çalışmalar sayesinde her geçen gün müşteri referanslarımızı arttırarak çalışmalarımıza müşteri memnuniyetinden ödün vermeden devam ediyoruz. Kaliteli Garantili Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat şirketi olarak İstanbul’dan Ankara’ya İzmir’e Antalya’ya, Diyarbakır’a Kars’a Siirt’te Van’a Mersin’e Adana’ya Malatya’ya Urfa’ya ve daha bir çok memleketimize şehirlerarası nakliyat hizmeti vermekteyiz.

 

Şehirler Arası Nakliyat Firması

Şehirler Arası Nakliyat firmamız eşyalarınızı bir gün önceden eşyalarınızı yerinde inceleyerek taşıma planı ve sözleşme maddelerini belirler. Eşyaların nasıl ve hangi güzergah üzerinden taşınacağı, Şehirler arası nakliyat fiyatı belirlenir. 2. gün Eşyalar tek tek paketleyip ambalajlayarak taşımaya hazır hale getirilir. Ardından Nakliyat kamyonuna yükleme yapılır. Eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmemesi için ekstra özen gösterilerek eşyalarınız gözümüz gibi bakılır.  Çizilme, darbe alma, kırılma ve deforme olaylarına karşın özel ambalaj paketleme ve patpatlarımız ile eşyalar tek tek ambalajlanır. Beyaz eşyalar paketlenir, elektrik ve elektronik eşyalarınız elektrik teknisyeni arkadaşımızın çalışması ile de montaj işlemi yapılarak sökülür. Taşımaya hazır hale getirilen eşyaların Şehirlerarası Nakliyat aracına yüklemesi başarılı bir şekilde yapılmasına özen gösterilir. Belirlenen saatte belirlediğiniz ile doğru yola çıkar.

 

Kasko Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat

Sigortalı Şehirler arası nakliyat hizmetimizi anlaşmalı bulunduğumuz Sigorta acentesi aracılığı ile sağlamaktayız. Yol boyunca eşyalarınız Trafik Sigortası kapsamında sigortalanır. Eşyalarınız kaza olma ihtimaline çalınma, yanma ihtimaline karşın sigortalanır. Gönül rahatlığıyla sözleşmede belirlediğimiz bütün aşamalara uyarak olası zararlarınız varsa karşılanır. Sadece şehirlerarası nakliye ihtiyaçlarınız değil uluslararası evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda da hizmetinizdeyiz. Sağlıklı bir yolculuktan sonra eşyalarınız belirlediğiniz adrese teslim edilerek yerinde kurulur. Kurulum montaj işlemi bütün beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşyalarınız için geçerlidir. Son aşamada beraber bütün eşyalarınız yerinde kontrol edilerek teslim edilir. Sizler de Garantili Şehirlerarası Nakliyat hizmetimizden yararlanmak isterseniz Hemen Teklif verin Taşının.