Tag Archive Şirket Taşımacılığı

İşyeri ve Ofis Taşıma

İmamoğlu Nakliyat İstanbul İşyeri ve Ofis Taşıma şirketi olarak Uğurlu güvenli yöntemlerle Ofis Büro ve İşyerinizi taşıyoruz. İstanbul’da Ucuz fiyatlarla titiz garantili kaskolu Ofis Taşımacılığı, İş yeri Taşımacılığı, Büro Taşımacılığı nakliye hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel nakliye ekibimiz ile aynı gün taşıyoruz.

 

İşyeri Ve Ofis Taşıma

İşyerinizi taşıyacağınız zaman mutlaka kurumsal nakliye hizmetinin alınması gerekir. Çünkü iş yeri ve ofis taşımacılığı uzmanlık isteyen bir konudur. Elektronik eşyaların zarar verilmeden taşınması için özel paketleme araçlarının tercih edilmesi gerekir. Firmamız bu konuda gelişmiş bir alt yapıya sahip olarak hizmet vermektedir. İşyeri ve ofis taşıma hizmeti alarak sorunsuz bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Ofis taşımacılığı konusunda geliştirdiğimiz özel yöntemler ile müşterilerimize yardımcı oluyor ve garantili hizmetin anahtarını size sunuyoruz. Taşıma işlemine başlamadan önce işyerinizde bulunan tüm eşyalar analiz edilir ve nasıl bir taşıma yapılacağına karar verilir. Ofis malzemelerinin sorunsuz bir şekilde taşınması için gerekli hizmet içeriği uzman personel tarafından sunulur.

 

Ofis Taşıma Nasıl Yapılır

Ofisinizde bulunan tüm eşyalar özel bir şekilde paketlenmesi gerekir. Paketlenen eşyaların yeni adresinizde dekore edilmesi daha kolay olacaktır. Elektronik eşyaların taşınması konusunda uzman personel titiz bir çalışma yürütüyor. Zarar gelmemesi için özel paketleme araçları tercih edilir. Eşyalar sıra ile nakliye araçlarına yüklenir. Nakliye araçlarımız temiz ve bakımlıdır. Bundan dolayı herhangi bir sorun yaşamadan hizmet alabilir ve yeni ofisinize mutlu bir geçiş sağlayabilirsiniz. İşyeri ve ofis taşıma hizmeti kurumsal ilkelere bağlı olarak verilmekte olup sektör içerisinde lider olarak yer alıyoruz. Sizde ofisinizi taşımak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca işyerinizde bulunan makine ve teçhizatların taşıması konusunda da gerekli desteği profesyonel olarak alabilirsiniz.

 

istanbul-isyeri-ve-ofis-tasima-nakliye-hizmeti İşyeri ve Ofis Taşıma

 

Ofis Taşıma Fiyatları

İşyeri ve ofis taşıma fiyatları firmamız tarafından ekonomik olarak belirlenmiştir. Ayrıca ödeme kolaylıklarından da yararlanarak hizmet alabilirsiniz. İşyerinizde bulunan makinelerin taşınması özel araçlar ile yapılır. Tüm nakliye araçlarımızın iç kısımları eşya taşıma konusunda özel olarak dizayn edilmiştir. Elektronik eşyalardan diğer tüm eşyalarınızın taşıması kurumsal olarak yapılmakta olup yasal çerçeve içerisinde hizmet verilmektedir. Firmamız nakliye sektörü içerisinde başarılı çalışmaları ile tanınmakta olup tüm desteğini de uzman personel ile size sunar. Yeni adresinize sorunsuz bir geçiş sağlamanız her detaya dikkat edilerek taşıma yapılır.